NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ NA SLOVENSKU...

o Lussike

 Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, keď moja kamarátka zháňala spoločenskú sukňu na ples. Spolu s mojou maminou sme ušili prvú sukňu. Nie takú ako nájdete v obchode, táto sukňa bola výnimočná svojím materiálom a tiež kvalitou spracovania. Na sukňu sme dostali tak dobré ohlasy, že sme sa pustili do výroby ďalších. Naše sukničky mali pridanú hodnotu v tom, že boli šité na mieru a tak sme získali naše prvé zákazníčky. O necelý mesiac sme mali ušitých toľko sukničiek, že sme začali premýšľať nad vlastnou značkou, ktorá dostala meno LUSSIKA. Nezostali sme však iba pri jednom produkte a tak postupne vznikli prvé bodyčká, tričká a šaty. Zamerali sme sa takto na spoločenskú módu, ku ktorej postupne pribudli svadobné šaty. 

                  

 Naša značka si našla na trhu svoje uplatnenie a svoje zákazníčky, ktorých postupne pribúdalo stále viac a viac. A tak sme sa rozhodli prijať nového člena do nášho tímu. Takto vznikla naša malá rodinná firma, v ktorej som ja (LUCIA), moja mama (KAJA) a moja teta (JANKA). Po dlhom navrhovaní spoločenských vecí sme začali rozmýšľať nad tým, že našu ponuku obohatíme o nové kúsky, ktoré budú aj na bežné nosenie a na doma. Aby si u nás prišli na svoje aj tie dámy, ktoré milujú ležérnu módu, prišla myšlienka vyrábať nové kúsky. Po dlhom navrhovaní, šití a skúšaní bol prvý produkt na svete. Do našej ponuky pribudli tričká, mikiny, tepláky, šaty a doplnky, ktoré si hneď našli svoje prvé majiteľky. Týmto sa naša značka LUSSIKA rozšírila a prišla tak naša nová éra. 

          

 Každý kúsok šijeme my, v našej dielni a dbáme na to, aby ste sa aj vďaka nám odlíšili od davu. Pri výbere návrhov a látok dbáme na kvalitu a dokonalé spracovanie. Tím Lussika sa skladá z ľudí, ktorý milujú svoju prácu a sú plný vášne a odhodlania. Sústreďujeme sa na to, v čom sme najlepší. V našej práci nás inšpiruje nie len svet módy ale ste to hlavne vy a vaše želania, ktoré nás posúvajú vpred. Keďže veci šijeme priamo u nás v dielni, môžete si nechať u nás ušiť aj svoj vysnívaný kúsok podľa svojich predstáv.

Nemusíte chodiť nikam u nás nakupujete z pohodlia Vášho domova. Ak si pri kúpe tovaru nebudeme s niečím istý, alebo potrebujete poradiť, sme tu pre Vás a my Vám poradíme, či už telefonicky alebo emailom.

Naši zákazníci sú pre nás to najdôležitejšie a preto k svojej práci pristupujeme zodpovedne a profesionálne. Svoje služby sa snažíme neustále zlepšovať a vyhovieť Vašim požiadavkám.

Pozývame Vás na nákup v našom internetovom obchode.

 

S pozdravom Váš tím LUSSIKA