ŠIJEME NA MIERU. PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁM NAPÍŠTE NA eshop@lussika.sk

O nás

Lussika je mladá, rozvíjajúca sa firma, ktorá prináša na slovenský trh ručne šitú a kvalitnú módu. V súčasnosti sa venujeme predovšetkým šatám, sukniam, dámskym topom, opaskom a pre pánov šijeme motýlikov a kravaty. Nájdete u nás aj doplnky ako sú napr. svadobné podbradníky a vankúše pod obrúčky, ale tiež aj ručne šité deky pre deti. Do budúcna sa bude naša ponuka rozširovať na základe požiadaviek klienta.

Každý kúsok šijeme my, v našej dielni a dbáme na to, aby ste sa aj vďaka nám odlíšili od davu. Pri výbere návrhov a látok dbáme na kvalitu a dokonalé spracovanie. Tím Lussika sa skladá z ľudí, ktorý milujú svoju prácu a sú plný vášne a odhodlania. Sústreďujeme sa na to, v čom sme najlepší. V našej práci nás inšpiruje nie len svet módy ale ste to hlavne vy a vaše želania, ktoré nás posúvajú vpred. Keďže veci šijeme priamo u nás v dielni, môžete si nechať u nás ušiť svoj vysnívaný kúsok podľa svojich predstáv.

Nemusíte chodiť nikam u nás nakupujete z pohodlia Vášho domova. Ak si pri kúpe tovaru nebudeme s niečím istý, alebo potrebujete poradiť, sme tu pre Vás a rady Vám poradíme, či už telefonicky alebo emailom.

Naši zákazníci sú pre nás to najdôležitejšie a preto k svojej práci pristupujeme zodpovedne a profesionálne. Svoje služby sa snažíme neustále zlepšovať a vyhovieť Vašim požiadavkám.

Pozývame Vás na nákup v našom internetovom obchode.

 

S pozdravom Váš tím LUSSIKA

 

Adresa dielne:

Lussika s.r.o.
Partizánska 151/3
018 41 Dubnica nad Váhom
Slovensko