NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ NA SLOVENSKU...

ŠITIE NA MIERU

ŠIJEME NA MIERU NA ZÁKLADE MIER, KTORÉ NÁM POŠLETE.
Je veľmi dôležité, aby ste sa správne pomerali a ak máte nejaké nesúmernosti, treba nás na to upozorniť. V prípade, že Vám ušitá vec niekde nesadne šaty Vám ochotne upravíme. Pri úprave treba s nami komunikovať. Šaty sa snažíme upraviť čo najskôr. Na presnom dátume úpravy a doručenia sa treba s nami dopredu dohodnúť.

VÝMENA / REKLAMÁCIA
Veci, ktoré šijeme na mieru nie je možné vrátiť, ani vymeniť !!! Možná je iba úprava. Robíme si vlastné strihy a šijeme výhradne z našich materiálov. Ak máte svoju predstavu o tom, ako by mala daná vec vyzerať tak nám pošlite obrázok, na základe ktorého vytvoríme strih. Vždy sa snažíme priblížiť čo najviac k Vašej predstave ale z našej strany ide o tvorivý proces, nerobíme kópiu! Je dôležité aby ste s nami komunikovali, pretože od Vás potrebujeme vedieť čo najviac vašich želaní a predstáv. Všetko je poctivo šité u nás v dielni, na Slovensku a z kvalitných materiálov. Ak Vám daný strih nesadne nie je to dôvod na reklamáciu. Vy musíte vedieť či Vám strih sadne alebo nie. Ak potrebujete poradiť, tak nám pošlite fotku postavy a my Vám radi poradíme. Ak ste sa zle zmerali alebo nedodržali postup, na ktorom sme sa vopred dohodli, alebo chcete úpravu strihu šiat, ktorý ste si sama vybrali, tak si vyhradzujeme právo účtovať poplatok za materiál a prácu navyše. Šaty Vám naspäť pošleme na dobierku v cene tejto úpravy + poštovné a balné. Ak nie ste si istá materiálom z ktorého je zhotovený model, opýtajte sa vopred ako si objednáte. V prípade záujmu Vám pošleme aj vzorku látky domov. Zlý výber materiálu nie je dôvod na reklamáciu.

SKLADOM
Ak si u nás objednáte vec, ktorú sme mali skladom a chcete ju vrátiť, tak nás o tom informujte max. do dvoch dní od doručenia. Treba nás na to upozorniť telefonicky alebo správou a tiež nám napíšte číslo účtu, na ktoré vrátime peniaze. Tie posielame až po doručení a skontrolovaní tovaru. Ak tovar nie je nosený, ani poškodený, tak vraciame sumu v plnej výške zakúpenej veci, bez poštovného a balného. Ak by sme zistili, že je tovar poškodený, tak Vám pošleme fotodokumentáciu o poškodení a tovar vám pošleme naspäť. Reklamácia bude zamietnutá.

 ÚPRAVA
Je veľmi dôležité aby ste si uvedomili, že my Vás nevidíme a preto šijeme na základe mier, ktoré nám pošlete. Pri šití neuberáme a ani nič nepridávame. Samozrejme, že Vám veci ochotne upravíme ale za úpravu sa dopláca. Cena záleží od toho, aký rozsah úpravy požadujete.

FARBA
Berte prosím na vedomie, že farby sa môžu jemne líšiť v závislosti od nastavenia monitoru!

CENA
Keď nám pošlete obrázok šiat, ktoré sú podľa Vašich predstáv ale nemáme také v ponuke, tak cenová ponuka, ktorú Vám pošleme je iba orientačná. Cena sa môže mierne upraviť na základe obtiažnosti šitia, čo s Vami budeme samozrejme konzultovať.